fot. Dawid Gromadzki

Dodana: 20 grudzień 2019 15:34

Zmodyfikowana: 22 styczeń 2020 09:01

Świąteczne spotkanie organizacji pozarządowych

W czwartek (19 grudnia) w Centrum Aktywności Społecznej odbyło się opłatkowe spotkanie z przedstawicielami białostockich organizacji pozarządowych. Była to okazja do składania bożonarodzeniowych życzeń, podsumowania mijającego roku i podziękowań za tegoroczną współpracę.

Wydarzenie odbyło się w kamienicy przy ul. Św. Rocha 3, w której mieści się siedziba białostockiego CAS-u. Z budynku na co dzień korzystają organizacje pozarządowe działające na rzecz białostoczan. W opłatkowym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miejskiego wraz z zastępcą prezydenta miasta Przemysławem Tuchlińskim oraz członkowie organizacji pozarządowych pracujących dla lokalnej społeczności.

Dziękuję białostockim społecznikom za ogromną wrażliwość, empatię i pełną pasji pracę, jaką wykonali na rzecz potrzebujących mieszkańców naszego miasta w mijającym roku. Składam serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne wszystkim organizacjom zaangażowanym w działania skierowane do białostoczan – powiedział podczas opłatkowego spotkania zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński.    

Atmosferę Świąt Bożego Narodzenia podkreślił koncert kolęd. Wystąpili: Dorota Pietraszuk, Karina Komendera i Rafał Supiński. Dzieleniu się opłatkiem towarzyszyło Betlejemskie Światło Pokoju, przyniesione przez harcerzy z białostockiego Hufca ZHP.

Agnieszka Błachowska

facebook