fot. Dawid Gromadzki

Dodana: 10 czerwiec 2021 14:40

Zmodyfikowana: 11 czerwiec 2021 12:47

Stopniowy powrót do udostępniania pomieszczeń Centrum Aktywności Społecznej

W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiczną w kraju i luzowaniem przez rząd kolejnych obostrzeń, Centrum Aktywności Społecznej wznawia udostępnianie pomieszczeń w budynku przy ul. Św. Rocha 3.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo korzystających, udostępnianie będzie odbywać się w ograniczonym zakresie, z zachowaniem obowiązujących wymogów i zaleceń sanitarnych dotyczących organizowanych przedsięwzięć.

Rezerwacje i składane wnioski o nieodpłatne udostępnienie pomieszczenia w CAS mogą dotyczyć tylko pojedynczych wydarzeń (brak możliwości cyklicznej rezerwacji do odwołania). Warunkiem udostępnienia jest także uwzględnienie aktualnie obowiązującego limitu uczestników, dostosowanego do powierzchni danego pomieszczenia. Formularz oświadczenia osoby wnioskującej o rezerwację sali, zawierający deklarację przestrzegania obostrzeń sanitarnych znajduje się poniżej.

W zakładce Udostępnianie pomieszczeń budynku przy ul. Św. Rocha 3 znajdują się informacje o powierzchni udostępnianych pomieszczeń oraz formularze aktualnych wniosków do pobrania.

Pamiętając, że COVID-19 to nadal groźna choroba, która zagraża naszemu życiu i zdrowiu, mimo luzowania obostrzeń, nie zapominajmy o tym, żeby dbać o siebie i innych. Zakrywajmy nos i usta w zamkniętych pomieszczeniach, trzymajmy dystans oraz dezynfekujmy ręce.

facebook